Pojďte si promluvit o vzdělávání s Taťánou le Moigne a jejími hosty

středa 20. února 2013 ·

Proč je v Česku důležité mluvit o vzdělávaní? Jakou roli hraje internet na školách? Jak mohou organizace nebo jednotlivci přispět k rozvoji českého vzdělávání? A co v tomto ohledu dělá Google? Pokud vás zajímají odpovědi na tyto a další otázky, podívejte se na záznam online vysílání s Taťánou le Moigne, Josefem Šlerkou, Simonou Weidnerovou a Lukášem Sedláčkem.

Speciální díl série “Googleři On Air” proběhl v úterý 19.2. od 17 do 18 hodin.

Na záznamu Hangoutu se dozvíte:

  • proč se Taťána le Moigne dlouhodobě věnuje vzdělávacím projektům,
  • jak vidí české školství Josef Šlerka, vedoucí Studia nových médií z Filozofické fakulty UK,
  • jakým vzdělávacím iniciativám se věnuje Simona Weidnerová, ředitelka ISEA,
  • jaké aktivity v oblasti podpory internetové gramotnosti plánuje Lukáš Sedláček, ředitel společnosti ELAI.

Celou debatu moderoval Tomáš Feřtek z neziskové organizace EDUin, která spustila kampaň “Česko mluví o vzdělávání”.0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.