11. 12.: Setkání zástupců České republiky v pracovních skupinách a orgánech Evropské unie, OECD a Rady Evropy a dalších institucí v oblastech vzdělávání a odborné přípravy, výzkumu a vývoje, mládeže a sportu

čtvrtek 22. listopadu 2012 ·

Zveme zástupce České republiky v pracovních skupinách a orgánech Evropské unie, OECD, Rady Evropy a dalších institucí v oblastech vzdělávání, výzkumu a vývoje, mládeže a sportu, na společné setkání, které se uskuteční v úterý 11. prosince 2012 od 15 hodin v Českém muzeu hudby, Karmelitská 2, Praha 1.

Akci zahájí a úvodní slovo pronese Jiří Nantl, I. náměstek ministra školství, mládeže a tělovýchovy. O restrukturalizaci Resortní koordinační skupiny pro EU MŠMT promluví Michaela Kleňhová, pověřena zastupováním vrchního ředitele sekce koordinace politik a mezinárodních záležitostí a nový webový nástroj, jehož využívání bude zahájeno od začátku roku 2013 představí Martina Kopečková, ředitelka odboru mezinárodních a evropských záležitostí. Setkání má za cíl přispět bližší spolupráci všech zúčastněných a vytvořit prostor pro neformální diskuzi o prioritách pro budoucí aktivity.

Registrace na webu MŠMT

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.