Přečtěte si: Kníže je orel a Bátora moucha se slovním průjmem, hřímají topkaři

úterý 23. srpna 2011 ·

Redakce ParlamentníchListů.cz oslovila všechny členy poslaneckého klubu TOP 09 a Starostové s dotazem, zda je angažmá Ladislava Bátory na ministerstvu školství tak fatální záležitostí, důležitější než reformy, aby topka v případě, že nebude odvolán, rozbila reformní pravicovou vládu.

Z článku Lukáše Petříka v ParlamentníListy.cz vybíráme:

„Pan ministr Dobeš vede rezort, který má být jeden z nejslušnějších a být vzorem pro generace, kterým je nadřazen a nadřízený, to v osobě pana Bátory postrádám. Slušnost vysokého úředníka je nutná norma. Tak si myslím, že odvolání je jasné rozhodnutí. Pokud to nebude uděláno, tak se TOP 09 podepisuje pod účet neslušnosti, které je už ve vysoké politice dost. Pak jsou slova pana předsedy správná," míní poslanec TOP 09 Jan Smutný.

4 komentářů:

Luděk Blaha řekl(a)...
23. srpna 2011 v 18:00  

vede rezort, který má být jeden z nejslušnějších

Si říkám, kterépak asi ministerstvo by případně mohlo být i tak trošku přisprostlé.

Anonymní řekl(a)...
23. srpna 2011 v 23:17  

Neměli bychom zrušit 90 % televizních pořadů kvůli neslušnosti?

Anonymní řekl(a)...
24. srpna 2011 v 0:10  

Moucha, která má sračku (pardon průjem)?
Strašná představa!

Na druhé straně pohled na vypelichaného ptáka, který byl kdysi za mlada orlem, je stejně skličující.

Anonymní řekl(a)...
24. srpna 2011 v 0:29  

Zapomněl jste zdůraznit "samolibého a vypelichaného ptáka..."

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.