14. - 15. 4.: Dny Komplexního výcviku preventistů - Dny třídních učitelů

čtvrtek 7. dubna 2011 ·

Ve dnech 14. - 15. 4 . 2011 proběhnou v Praze v rámci Komplexního vzdělávání preventistů Dny třídních učitelů. Dny KVP jsou součástí stejnojmenného vzdělávacího programu, který je akreditován M$MT. Setkání KVP bude mít dva paralelně probíhající programy - workshopy a přednášky.


Podrobnější informace o zajímavém dvoudenním setkání KVP společně s kontaktními informacemi naleznete  v ke stažení ve formátu PDF.  


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.