Vyzkoušejte si StoryFactory a zapojte se do soutěže o zajímavé ceny!

sobota 22. ledna 2011 ·

Sestavte ve škole tříčlenný tým (3 studenti nebo 1 učitel a 2 studenti), vytvořte pomocí StoryFactory krátkou zábavnou scénku v délce do tří minut a dodabujte zvuk. Svůj výtvor nahrajte na server YouTube a poté přes formulář na této stránce nalinkujte na web StoryFactory.

Odborná porota vybere nejlepší videa. Hodnotit bude technickou kvalitu, práci s kamerou, vtipnost, umělecký dojem a dramaturgii klipu.

Ceny pro tříčlenné týmy

1. místo
- 3 x notebook Asus EEE (www.asus-eee.cz/) nebo jiná vybraná elektronika v hodnotě 5000 Kč
- 3 x taška Crumpler na notebook Cheezy Buzz
- balíček PC her Speed Hot Pursuit, FIFA11, The Sims 3

2. místo
- balíček PC her Speed Hot Pursuit, FIFA11, The Sims 3
- brašna Crumpler na laptop Fishy Buzz

3. místo
- 3 x brašna Crumpler na laptop The Boomer XL
- balíček PC her Speed Hot Pursuit, FIFA11, The Sims 3

4. místo
- neoprénové laptop pouzdro

5. místo
- 3 x pouzdro na kompakt Lolly Dolly 65


Všechny scénky se vzápětí po oznámení vítěze objeví v naší galerii, takže se s nimi budete moci pochlubit svým kamarádům a prohlédnout si výtvory ostatních.

Neváhejte a tvořte, soutěž končí již 1. 4. 2011!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.