Bořivoj Brdička: Eminent a eLearning Awards 2010

pondělí 15. listopadu 2010 ·

Letošní konference European Schoolnet Eminent se uskutečnila 7.-10.11. v Kodani. Měla jednu zvláštnost. Byla pořádána společně s dánskou národní konferencí Uddannelsesforum, jejímž hlavním organizátorem je vládní agentura UNI•C, jež má ICT ve školství na starost. Jedná se o největší každoroční akci věnovanou vzdělávacím technologiím v Dánsku. Je spojena s prezentací firem, výsledků škol a zúčastní se jí přes 2000 dánských učitelů (a to má Dánsko oproti nám cca polovinu obyvatel).

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.