RVP.CZ: Zkušenosti z projektu Partnerství škol

úterý 28. dubna 2009 ·

Projekty Partnerství škol nabízejí v rámci programu Comenius (pořádaného Národní agenturou pro evropské vzdělávací programy) učitelům a žákům z různých států možnost spolupracovat na tématu, které je zajímá. Žáci a učitelé se přímo setkávají, nespolupracují tedy jen prostřednictvím internetu jako při eTwinning. Navíc je možné na aktivitu Comenius získat finanční příspěvek, což u aktivit eTwinning možné není. Více o eTwinningu najdete například na www.etwinning.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.