NICM: Letní školy 2009

středa 4. března 2009 ·

I během léta se dá studovat a zvyšovat tak svoji kvalifikaci. Navíc takové letní školy mohou být zajímavým místem prolínání kultur a jazyků. A většinou nebývají tak "nudné" jako běžné školy a univerzity. Nejen že často na těchto letních školách, či univerzitách, přednáší skutečně kapacity v oboru, ale bývají spojené i s navazováním přátelství a zábavou.

Letních škol je jistě mnohem více než je uvedeno v tomto seznamu. Berte ho jako takový přehled těch informací, které se k nám dostanou. Pokud budete hledat něco konkrétního, napište na icm@adam.cz a pokusíme se vám najít vhodnou letní školu i pro vás.

Centre International de Formation Européenne nabízí hned několik "Letních univerzitních programů": 

  • North American European Summer Academy Schloss Hofen - téma: vztahy mezi Evropou a Severní Amerikou. Datum: 19. července - 4. srpna. Místo: Schloss Hofen, Rakousko. Pracovní jazk: angličtina
  • Summer University of Turkey - téma: vztahy mezi EU a Tureckem. Datum: 15. července -2. srpn. Místo: Istanbul, Turecko. Pracovní jazk: angličtina
  • Summer University of Moldova - téma: region Černého moře v rozšiřování Eropy. Datum: 27. června - 4. července. Místo: Chisinau / Vadul Lui Vod, Moldávie. Pracovní jazyk: francouzština
  • Summer University of Bulgaria - téma: právní Evropa:efektivní aplikace práva EU ve členských státech. Datum: září. Místo: Sofia a Silistra, Bulharsko. Pracovní jazyk: francouzština
  • Summer University of Slovakia - téma: EU a energetické výzvy. Datum: 26. července - 1. srpna. Místo: Bratislava, Slovensko. Pracovní jazyk: francouzština a angličtina
  • International Summer School Opole, Berlin and Strasbourg - téma: minority - dnes a zítra. Datum: 15. - 25. září. Místo: Opole (jižní Polsko), Berlín (Německo) and Strasbourg (Francie). Pracovní jazyk: Němčina
  • The NUI Maynooth SoMER school: letní škola molekulárního evolučního výzkumu. Tato letní škola je otevřená všem studentům bakalářského studia, kteří by se rádi stali molekulárními biology. Mají dokonce možnost získat jedno z 10 stipendií.  Letní škola začíná 8. června a tvrá 10 týdnů. Místo: Maynooth, Irsko.

Uzávěrka přihlášek: 6. březnaNICM

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.