ČTK: Malotřídky zřejmě budou moci existovat i s nízkým počtem žáků

středa 28. ledna 2009 ·

Malotřídky pravděpodobně budou moci dál existovat i s nízkými počty žáků, do první třídy by mohly nastoupit i nadané pětileté děti, možnosti nástavbového studia a administrativa škol při přijímacích řízeních se má snížit. Počítá s tím novela školského zákona, kterou dnes schválil Senát. Norma, kterou nyní dostane k podpisu prezident, by mohla začít platit do konce února.
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/index_view.php?id=357267

ČTK

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.