Primární prevence rizikového chování ve školách a školských zařízeních - celostátní konference

čtvrtek 5. října 2017 ·

Primární prevenci jsou věnovány dvě celostátní konference, které Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) připravuje na 6. října 2017 v Praze od 9.00 hodin ve Velkém sále MŠMT ČR v Karmelitské ulici a na 13. října 2017 od 9.30 hodin na Krajském úřadu Brno v ulici CEJL. Obě konference jsou určeny široké pedagogické veřejnosti.


Účastníci se seznámí se základními principy fungování systému primární prevence v ČR, se související legislativou, dotační politikou v dané oblasti a také s ukázkami příkladů dobré praxe z projektů MŠMT či ESF – MŠMT. Cílem je nabídnout obecný vhled do problematiky primární prevence v ČR a nahlédnout do systému fungování jednotlivých aktérů v rámci ČR.

Na konferenci budou představeny metodické dokumenty a vzdělávání pedagogů v oblasti primární prevence. Jeden ze tří bloků konference bude věnován také šikaně a kyberšikaně a jejímu řešení a uvede příklad dobré praxe – jak zavést systém primární prevence na škole.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.