Kulturní institut Google: Historické okamžiky

pátek 7. listopadu 2014 ·

Prozkoumejte online expozice podrobně popisující příběhy za významnými okamžiky v dějinách lidstva. Každá expozice vypráví příběh pomocí dokumentů, fotek, videí a v některých případech i osobních svědectví o událostech.


K dispozici je nyní přes dvě stě expozic.


Podívejte se na některé:

Láska Edeka Galińského a Maly Zimetbaumové se stala v Osvětimi táborovou legendou, symbol vítězství dobra nad zlem, humanity nad bestialitou. Dali nám naději.“
— René Raindorf z Bruselu – přeživší z tábora

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.