11.-15. 3.: Open Education Week 2013

pondělí 4. března 2013 ·

Týden otevřeného vzdělávání se koná od 11. do 15. března 2013 a nabízí celou řadu online i offline akcí, workshopů, ukázek projektů a seminářů na celém světě. Účelem Týdne otevřeného vzdělávání je zvýšit povědomí o  hnutí otevřeného vzdělávání a jeho vlivu na vzdělávání po celém světě. Účast na všech akcích i využití všech zdrojů je volně přístupné komukoli.

Přehled akcí naleznete na www.openeducationweek.org/events-webinars.

Základní zdroje pro pochopení a účast v hnutí otevřeného vzdělávání naleznete na www.openeducationweek.org/category/blog/about-open-education/resources.

Evropská komisařka Neelie Kroes se k Open Education Week vyjádřila ve videu:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.