31. 1.: Setkání organizací působících ve vzdělávání

čtvrtek 24. ledna 2013 ·

EDUin o. p. s., Agora-CE o.s. a Česká cesta s. r. o. si vás dovolují pozvat na setkání organizací působících ve vzdělávání u příležitosti kampaně Česko mluví o vzdělávání.


Cíle setkání:

  • představit kampaň Česko mluví o vzdělávání,
  • vytěžit stávající aktivity organizací k podpoře společného cíle,
  • najít možnosti propojení a zapojení organizací do kampaně.

Kdy: 31. 1. 2013 od 13 do 17 hod.

Kde: Praha – přesné místo konání bude oznámeno přihlášeným účastníkům, neboť se bude odvíjet od počtu přihlášených

Setkání je určené zástupcům organizací, které se zabývají ve vzděláváním, nebo jej mají ve své gesci – např. úřady, firmy, kulturní nebo odborné instituce apod. Svoji účast potvrďte prosím do 28. 1. 2013 ZDE.

O kampani se můžete dozvědět více na www.ceskomluvi.cz.

Akce je podpořena: Nadací Open Society Fund Praha, Google ČR, IBM ČR, Microsoft ČR a Scio.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.