Přečtěte si: Slovenské školy zůstávají zavřené

úterý 27. listopadu 2012 ·

Druhým dnem na Slovensku pokračuje dosud největší stávka učitelů a ostatních zaměstnanců základních a středních škol za zvýšení mezd. Odbory ani vláda zatím nenaznačily ochotu ke kompromisu, který by umožnil návrat pedagogů do tříd. Stávkový výbor dnes vybídl zaměstnance ve školství, aby ve stávce setrvali.


Z článku na ČeskáTelevize.cz vybíráme:

Podle zpravodaje ČT na Slovensku Davida Miřejovského se po včerejší stávce některé obce jako zřizovatelé rozhodly přidat nepedagogickým zaměstnancům jako třeba kuchařkám, uklízečkám nebo školníkům. Učitelům ale vláda zatím rozhodně přidat nehodlá.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.