Účetnictví 2012 - Velká kniha příkladů

úterý 21. února 2012 ·

Publikace Účetnictví 2012 - Velká kniha příkladů je určena nejen odborníkům z oblasti financí a účetnictví a studentům tohoto oboru, ale i těm, kteří chtějí porozumět finanční stránce podnikání. Kromě samotného účtování v této knize najdete také odpovědi na otázky:
  • Jaké změny nám do účetnictví přinese rok 2012
  • Jaké jsou rozdíly mezi českou účetní legislativou a IFRS?
  • Jak naložit s mimořádnými daňovými odpisy?
  • Jaký typ kalkulace je vhodný pro dané účely?
  • Jaké investici dát z ekonomického hlediska přednost?
  • Co si počít s datovou schránkou?
  • Je účetní závěrka a výroční zpráva zveřejněna předepsaným způsobem?
  • Jak přejít z daňové evidence na účetnictví?


Odpověď na tyto a spoustu dalších otázek můžete najít právě v této knize. Je určena nejen odborníkům z oblasti financí a studentům tohoto oboru, ale i těm, kteří chtějí porozumět finanční stránce podnikání. Stejně jako každý rok, i tentokrát najdete na přiloženém CD aktuální související legislativu a vybrané vzory formulářů a výkazů.

Ukázky stran:Více informací o knize naleznete a s 15% slevou zakoupíte na http://knihy.cpress.cz/ucetnictvi-2012.html.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.