ESF: Monitorovací zpráva a její přílohy (platná od 2. 3. 2011)

čtvrtek 3. března 2011 ·

Řídicí orgán vydal verze monitorovací zprávy a jejich příloh platné od 1. 3. 2011. Změny oproti verzím vydaným k 28.6.2010 byly provedeny v přílohách monitorovací zprávy a jsou sumarizovány v souboru „přehled změn“. Uveřejněné verze monitorovací zprávy a příloh monitorovací zprávy jsou platné od 2. 3. 2011 a je možné je od tohoto data předkládat s monitorovací zprávou. Povinnost používat tyto formuláře monitorovací zprávy a příloh platí pro monitorovací zprávy předkládané v papírové verzi za monitorovací období začínající  1. 3. 2011 a později, pokud poskytovatel nestanoví jinak.  
Přehled změn.doc
 
Formuláře pro barevný tisk pro projekty aplikující nepřímé náklady:
Monitorovaci_zprava_o_realizaci_projektu_OPVK_barevna-1.doc
Prilohy_MZ_souhrn_neprime_naklady_barevne.xls
Souhrnná_informace_o_ realizaci_projektu _OPVK_barevna-1.doc
Zadost_o_schvaleni_podstatnych_zmen_projektu_barevna-1.doc
Zpráva_o_udržitelnosti_projektů_OP_VK_barevna-1.doc

Formuláře pro černobílý tisk pro projekty aplikující nepřímé náklady:
Monitorovaci_zprava_o_realizaci_projektu_OPVK_černobílá.doc
Prilohy_MZ_souhrn_neprime_naklady_cernobile.xls
Souhrnná_informace_o_ realizaci_projektu _OPVK_černobílá-1.doc
Zadost_o_schvaleni_podstatnych_zmen_projektu_černobílá-1.doc
Zpráva_o_udržitelnosti_projektů_OP_VK_černobílá-1.doc

Formuláře pro barevný tisk pro projekty aplikující pouze přímé náklady:
Monitorovaci_zprava_o_realizaci_projektu_OPVK_barevna.doc
Prilohy_MZ_souhrn_prime_naklady_barevne.xls
Souhrnná_informace_o_ realizaci_projektu _OPVK_barevna.doc
Zadost_o_schvaleni_podstatnych_zmen_projektu_barevna.doc
Zpráva_o_udržitelnosti_projektů_OP_VK_barevna.doc

Formuláře pro černobílý tisk pro projekty aplikující pouze přímé náklady:
Monitorovaci_zprava_o_realizaci_projektu_OPVK_černobílá.docPrilohy_MZ_souhrn_prime_naklady cernobile.xls
Souhrnná_informace_o_ realizaci_projektu _OPVK_černobílá.doc
Zadost_o_schvaleni_podstatnych_zmen_projektu_černobílá.doc
Zpráva_o_udržitelnosti_projektů_OP_VK_černobílá.doc

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.