Varianty: Rozšiřujeme počet škol, které mají zájem o interaktivní, poutavé a tvořivé vyučování o lidských právech!

středa 16. února 2011 ·

Program Varianty rozšiřuje nabídku pro školy s možností zapojit se do projektu Respekt nebolí!. Ten se věnuje začleňování lidskoprávních témat do výuky na českých školách. Součástí projektu je i příprava nového multimediálního výukového materiálu, na níž se budou podílet mj. právě i pedagogové a studenti ze zapojených škol.


Podrobné informace o projektu a možnosti stát se jednou z pilotních škol v sekci webu Varianty.cz Projekty nebo v letáku:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.