Mapování výuky čtenářské gramotnosti na základních školách

středa 1. prosince 2010 ·

Občanské sdružení Abeceda (www.abeceda-os.cz) se rozhodlo v rámci projektu OP VK (ESF, MŠMT) Čtenářská gramotnost a projektové vyučování zmapovat výuku čtenářské gramotnosti na základních školách. Budeme rádi, když učitelé vyplní dotazník na webu www.ctenarska-gramotnost.cz.

Vážení kolegové!

V rámci projektu OP VK (ESF, MŠMT) Čtenářská gramotnost a projektové vyučování jsme se rozhodli zmapovat výuku čtenářské gramotnosti na základních školách.

Chtěli bychom vás proto poprosit, abyste si vyhradili trochu času a vyplnili dotazníček, který najdete přiložený na konci tohoto článku: http://www.ctenarska-gramotnost.cz/ctenarska-gramotnost/mapovani-cg-na-zs
Nejedná se o žádný test ani zkoušku, proto prosím odpovídejte jednoduše a vlastními slovy. Při vyplňování dotazníku odpovědi na otázky nevyhledávejte na internetu ani jinde – to můžete udělat později… Pokud na některou otázku nechcete odpovídat, můžete ji přeskočit. Samozřejmě ale přivítáme, když nám odpovíte na všechny otázky.

Vyplněné dotazníky můžete posílat do konce prosince 2010 na e-mail cg@abeceda-os.cz nebo poštou na adresu: Abeceda, o.s., Svatoslavova 611/3, 140 00 Praha 4 - Nusle.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.