ITveSkole.cz nabízí další pomoc v projektu EU peníze školám

úterý 25. května 2010 ·

Po úspěšné sérii konferencí Komplexní řešení šablon v téměř čtyřiceti městech ve všech krajích připravilo konsorcium ITveSkole.cz další pomoc pro základní školy: časovou osu projektu EU peníze školám.

ITveSkole.cz nabízí:

  • Komplexní individuální pomoc ZDARMA po celou dobu trvání projektu (nezavazuje k odběru našich řešení). 
  • Pomoc se sestavením projektového záměru.
  • Podporu s vyplněním a odesláním projektové žádosti včetně potřebných příloh.
  • Ve spolupráci se vzdělávacími institucemi pomůže s výstupy u šablon INOVACE a DVPP.
  • Organizaci seminářů věnovaných šablonám.
  • Analýzu ICT prostředí školy.
  • Návrh řešení ICT dle potřeb školy.
Časová osa projektu EU peníze školám přináší informace o důležitých bodech při přípravě a realizaci školního projektu:Stáhněte si časovou osu v plném rozlišení!

Vyzkoušejte si online Kalkulačku šablon!

Pište na info@ITveSkole.cz!

Volejte ZDARMA na 800 880 990.

Navštivte www.ITveSkole.cz!

9 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
25. května 2010 v 16:04  

Bezvadná pomůcka, jen si opravte šablonu číslo VI - VI/1 neexistuje, jen VI/2 a VI/3 - je to posunuté a namísto zpracovaných materiálů se načítají do bilance odučené hodiny.

ITveSkole.cz řekl(a)...
25. května 2010 v 18:07  

Opraveno, děkujeme za upozornění.

Anonymní řekl(a)...
25. května 2010 v 22:08  

Otázka na webu "EU peníze školám"
Bude třeba na pomoc najímat  konzultanty či poradenské firmy?(Boxed, Microsoft apod.)
Odpověď zní:
MŠMT nedoporučuje spolupráci s poradenskými firmami. Pokud si škola neví rady, může se obrátit na bezplatnou telefonní informační linku 800 228 229 nebo e-mail.: esf@ msmt.cz. Dále NIDV pořádá menší workshopy a školení v jednotlivých krajích. Žadatelé také mohou využít individuální konzultace v regionálních centrech ČŠI.

Moje otázka:
Co je tohle za web?? Děláte reklamu firmě Boxed nebo Microsoft? Co vám za to platí??

portál pro základní a střední školy řekl(a)...
26. května 2010 v 6:27  

Česká škola označila tento článek jako "PR článek" v souladu s redakční praxí, viz rubrika http://www.ceskaskola.cz/search/label/PR%20článek. PR články zveřejňujeme bezplatně. Česká škola nepovažuje reklamu na svých stránkách za nic neobvyklého, viz http://www.ceskaskola.cz/2001/01/cenik-reklamy-na-ceske-skole.html.

Vydavatel České školy společnost Computer Press se na činnosti ITveSkole.cz podílí svou nabídkou především učebnic, ale i dalších dalších knih a služeb jako je například projekt http://www.vydejteknihu.cz.

Anonymní řekl(a)...
26. května 2010 v 18:41  

"(nezavazuje k odběru našich řešení)."

komercni subjekt a pracuje zadarmo? tak to mi povezte...!! ze by nova era kapitalismu?:)

Anonymní řekl(a)...
26. května 2010 v 20:51  

Ale neee! žádná nová éra a žádná charita..."naší odměnou bude případná realizace některého z našich řešení u vás ve škole, pokud budeme vybráni jako dodavatel..."
http://www.itveskole.cz/%C5%98e%C5%A1en%C3%AD%20pro%20z%C3%A1kladn%C3%AD%20%C5%A1koly/Pomoc+se+%C5%A1ablonami

Ježišmarjá...už se mi chce fakt ze všeho zvracet..Na co si to tady hrajeme? Nechme fungovat trh a bude..ale hrajme fair a budou spokojení všichni - školy i firmy..škola dostane kvalitu a firma vydělá..Co je na tom špatného? Ale ještě jednou prosím - hrajme fair!!

Anonymní řekl(a)...
27. května 2010 v 11:49  

Koukám, že rozumíte kšeftu, jako koza petrželi. I získání dobrého kontaktu ve škole na základě bezplatné pomoci má nenulovou penězi vyčíslitelnou cenu. Vůči škole to je fair, na rozdíl od těch, kteří uplácejí, podporují cinknutá výběrová řízení, chtějí paušál 15 % nebo dodávají generálně .

Anonymní řekl(a)...
28. května 2010 v 11:11  

Zajímavé je, že ITveškole nabízelo řešení šablon už v době, kdy "ostatní veřejnost" nemohla nic vědět, protože pravidla pro čerpání nebyla zveřejněna..to vám připadá fair??? Kšeft s informacemi je taky kšeft...a pro ouřady z MŠMT zřejmě doost dobrý..tak mi tady nevykládejte o fair hře...její součástí je i rovný přístup k informacím..a ten v případě šablon rozhodně není.

Janek Wagner řekl(a)...
28. května 2010 v 11:23  

ITveskole.cz čerpalo stejně jako například SCIO z veřejných zdrojů a kritizovalo informační embargo ze strany NIDV.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.