Novinky.cz: České školství může přijít o evropské milióny kvůli chybné grafice formuláře

úterý 11. srpna 2009 ·

Na první pohled jde o prkotinu – o milimetry. Na druhý pohled o milióny korun z Bruselu určené na rozvoj českého vzdělávání, které jsou v ohrožení. Bruselští úředníci totiž nařídili jednotná a přísná pravidla pro grafickou podobu všech dokumentů, včetně výzev o získání evropských dotací. A byrokraté ministerstva školství tato pravidla porušili.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.