Nová verze Google Earth 5.0

úterý 3. února 2009 ·

Aplikace Google Earth vám umožní virtuálně přeletět na libovolné místo na Zemi, zobrazit satelitní snímky, mapy, terén, prostorové budovy, galaxie ve vnějším vesmíru i oceánské příkopy na mořském dně. Jejím prostřednictvím můžete zkoumat podrobný zeměpisný obsah, ukládat navštívená místa a sdílet je s ostatními.

Nové funkce nové verze aplikace Google Earth 5.0 jsou:

  •  Historické snímky z celého světa.
  •  Data o mořském dně i povrchu oceánů od námořních expertů.
  •  Zjednodušené prohlídky s možností záznamu zvuku a hlasu.

Prohlédněte si globální změny pomocí historických snímků z několika desetiletí

Pokud vás zajímá, jak se vaše čtvrť během doby měnila, poskytuje vám nyní aplikace Google Earth přístup do minulosti. Jednoduchým kliknutím můžete zobrazit rozšiřování předměstí, tání ledovců, erozi pobřeží a další změny.

Ponořte se pod hladinu oceánu

V nové vrstvě Oceán se můžete ponořit až na mořské dno, zobrazit exkluzivní obsah od partnerů, jako jsou společnosti BBC nebo National Geographic, a zkoumat trojrozměrné vraky lodí, například Titanicu.

Sledujte a sdílejte svoje cesty s ostatními

Přejděte od značek míst o krok dále a zaznamenejte v aplikaci Google Earth libovolnou prohlídku. Jednoduše zapněte funkci Prohlídka, stiskněte tlačítko pro záznam a vydejte se do světa. Cestu můžete dokonce vylepšit přidáním zvukové stopy nebo vyprávění.dokument

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.