Dnes ráno radiobudík zahájil zprávou o ukončení činnosti váženého pana ministra MŠMT Dobeše.
Tento skvělý manažer a nejlepší ministr se rozhodl odejít jako hrdina bojující za práva učitelů. Věřím, že vážený pan prezident nedovolí odchod pana ministra z uvedeného důvodu. Pan vážený pan ministr bude donucen dodržet slovo a odejít z důvodu zablokování dotací EU.
Není dost dobře možné, aby člověk, na kterého lze úspěšně použít:
1. Na co sáhl, to zkazil.
Což jistě není dobré, mnohem horší je:
2. Kam šlápne, tam sedm roků tráva neroste.
Byl považován za hrdinu a čestného muže.
Vojtěch Januš: Pan prezident to nedovolí!
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
8 komentářů:
No, odchod Dobeše neřeším, ale pane Wagnere, opravdu je vašeho webu důstojné publikovat takto hloupé, triviální a dětinské "glosy"?
Pane Wagnere, tahle glosa byla pěkná a teď ještě tu odborářskou o Dobšíkovi....
22. března 2012 9:32
22. března 2012 9:49
Milí pánové, jste opravdu vtipní. Ignorant
Drahý ignorante, pánové nejsou vtipní, ale věcní. Měl byste si zvýšit svou kompetenci k čtenářské gramotnosti. Zatím většinou předvádíte – doufám, že jen čtenářskou – impotenci.
22. března 2012 14:54
"pánové nejsou vtipní, ale věcní."
Věcní ? Ve smyslu čeho ? Doposud jsem nepochopil. Protože VV nikdy nemůžou jednat věcně. To předvedl Josef a nevolitelná parta okolo jeho osoby. Hájíte neuhájitelné. Jste impotentně vtipní, to neokecáte.
22. března 2012 14:54
Co to melete nešťastníku. Jste zcela mimo.
22. března 2012 15:29
Až tak Vás milý pane dojal Dobeš, neplakejte ! To je rozkaz !
Pro Anonymní 22. března 2012 18.31
Před vykřičníkem se nepíše mezera. To je rozkaz!
Okomentovat