Přečtěte si: Destrukce českeho školstvi jde do posledni faze

neděle 27. září 2015 ·

My zme v Mordoru furt přemyšlali, jak to zrobit, aby Česi konečně začali vražat svoje prachy do sukromych škol. A už zme na to přišli. My promichame ve školach chytre děcka s blbyma, a vy si pak už radi připlatite.


Z blogpostu Ladislava Větvičky v blog.iDNES.cz vybíráme:

Všeci totiž velice dobře vědi, že vyuka ve školach ide tak rychle, jak to ide temu nejpomalejšimu. Proto se chytre děcka davaly do specialnich třid, aby mohli jit kupředu ke světlym zitřkum rychleji. A hlupějši děcka se davaly do zvlaštnich škol, aby se naučily aspoň čist, psat a sčitat jabka s hruškama, bo na co budete hlupemu vysvětlovat integraly a derivace?

Je to tajak ve fotbale. Kdybyste pomišali prvni ligu s posledni vesnicku a navic ty vesničany přinutili zařadit do soupisky nejlepšich klubu, pak cely system pude do dupy. A stejně tak to dopadne se školstvim.

0 komentářů: