5. 6.: Káva a vzdělávání - Povídání o Scioškole

pondělí 1. června 2015 ·

Ranní setkání nad kávou s krátkou přednáškou na zajímavé téma a následnou diskusí.



Jak to vypadá, když škola...
  • myslí na jedinečnost každého dítěte
  • připravuje děti na budoucnost
  • pracuje s vnitřní motivací
  • rozvíjí vztahy mezi dětmi i mezi dětmi a učiteli
  • Máte-li dítě ve věku 6-12 let a ještě jste neslyšeli o ScioŠkole, je toto ranní setkání právě pro vás.
5. června 2015 od 8.30 ve Scio v Praze 8-Karlíně promluví Tomáš Pergler, ředitel ScioŠkoly.

1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
2. června 2015 v 1:14  

pracuje s vnitřní motivací

To bych si docela rád poslechl.
Prý ji učitelé neumějí rozdmýchat.