Pět mýtů o společenském vzestupu a vzdělávání v Německu a další zajímavosti ve Zpravodaji NÚV

středa 22. února 2017 ·

Nové číslo Zpravodaje Národního ústavu pro vzdělávání přináší mimo jiné první část seriálu na téma digitalizace světa práce, dále článek o profesní maturitě v Rakousku a zajímavost o tzv. známkové bance, která má zmírnit stres čínských školáků. Nabízí také pokračování článku o vyučování matematiky ve Svobodném státě Sasko anebo text nazvaný Pět mýtů o společenském postupu v Německu.

Zpravodaj NÚV je ke stažení zde

1 komentářů:

Jana Karvaiová řekl(a)...
22. února 2017 8:25  

A pak ještě zapomnělo NUV třeba na podobné informace.:
https://www.postoj.sk/21394/diskriminujeme-normalne-deti-tvrdi-nemecka-ucitelka_Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.